Jak pozbyć się efektu odstawienia leku Xanaxu u osoby uzależnionej?

Witam jestem uzależniony od xanaxu biore 1 mg 1,5 mg na sen od 6-7 miesiecy zaczynalem od mniejszych dawek które na mnie działały ale tolerancja wzrosła. pojawił sie u mnie efekt odstawienny od dwóch tygodni od rana miewam drgawki całego ciała i dziwny niepokój bardzo nieprzyjemny stan nie brałem tego leku nigdy w dzień. byłem u psychiatry tydzien temu przepisał mi tritico cr 2 godziny przed snem 1/3 tab po tygodniu 2/3 tab ma mi pomóc w zasypianiu i z xanaxu zchodzic co tydzien 25% dawki czy to dobra diagnoza ? jak pozbyc sie efektu odstawiennego i ile to może jescze potrwac ? czy nie lepiej odrazu pozbyc sie tego leku żeby organizm mógł się szybciej zregenerować ? Prosze o odpowiedz naprawde bardzo zle sie czuje..

Witam!
Musi Pan wierzyć swojemu lekarzowi leczącemu, na pewno chce dobrze. Mnogość metod przejścia z benzodiazepiny na SSRI zabrania krytykować którejkolwiek. Jak Pan się przekonał "tabletki szczęścia" bywają trudne do odstawienia. Proszę się oprzeć tylko na jednym prowadzącym i nie usprawniać jego pomysłów!
Pozdrawiam, powodzenia
W. Łuczkowski.