Czy warto sięgnąć po ten lek w tej sytuacji?

Czy lurazydon, od niedawna refundowana substancja w leczeniu psychiatrycznym, stosowana jest wtedy kiedy inne substancje zawiodły tak jak to do tej pory było w przypadku klozapiny? Czy jeżeli klozapina po półtora roku leczenia nie przynosi pożądanych efektów warto sięgnąć po lurazydon?

Witam! Spróbować zawsze można, jednak na Pana miejscu polegałbym bardziej na opinii i doświadczeniu lekarza leczącego, a nie na forach! Powodzenia W. Łuczkowski.