Szybkie męczenie się 13-letniego dziecka

Co się dzieje mojej córce ? Moja córka ma 13 lat. Od paru miesięcy bardzo szybko się męczy np. Zrobie 5 pajacyków i jest już bardzo zmęczona. Również czasami odczuwa takie przygniatanie w klatce piersiowej. Puls zawsze się wacha między 90-120, ale przeważnie jest ponad 100. Jest senna po posiłku, oddaje mocz ponad 2 razy w nocy. Również ciężko się jej oddycha, tzn. Nie może złapać pełnego oddechu a jak złapie to musi na chwile wstrzymać oddech i dopiero wtedy. Ciśnienie ma w normie. Co jej jest

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest poszerzona diagnostyka, przede wszystkim ekg, być moze holter ekg, morfologia, glukoza, badanie ogolne moczu, hormony tarczycy.
Pozdrawiam