Napady szybkiego bicia serca

Mam 21 lat i od kilku lat zdarzają mi się napady szybkiego bicia serca. Zazwyczaj zdarzają się, gdy po jakimś wysiłku nie mogę złapać oddechu lub złapię za mocny oddech w momencie "braku oddechu". Serce mi wtedy wali i brakuje mi powierza przechodzi gdy kucnę lub się położę i głęboko oddycham, miarowo i na trochę wstrzymam oddech. Czy to arytmia? Nie mam nadwagi, ciśnenie dobre, EKG też nic nie wykazało. Czasami wieczorami mam też uczucie "przeskakiwania" serca. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi to ocenić bez możłiwości przeprowadzenia badania .Sugeruję kontakt z kardiologiem.