Ataki szybkiego bicia serca a konieczność stosowania leków

Mam 35 lat i od jakiegoś czasu mam co jakiś czas szybkie bicie serca. miałam robione 2 razy holter, badania krwi tsh, ft3, ft4, usg i nic nie wykazało.Kazali mi brać concor, tylko zaznaczyli ,że jest to do przewlekłego stosowania. nie chcę się wdawać w leki. pomóżcie. czy mam jej brać?.Ataki szybkiego bicia serca mam po jakimś stresie i mniej więcej raz na dwa trzy tygodnie. Dzisiaj miałam jeden z ataków - puls 95 . wczesniej miałam atak ale to miałam puls ok. 140. Ogólnie puls mam od 78-84.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że jest Pani pod stałą kontrolą specjalisty kardiologa oraz, że miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe. Skoro zatem lekarz zdecydował o włączeniu do leczenia preparatu Concor, to powinna go Pani stosować, nawet jeśli ataki występują raz na dwa/trzy tygodnie. Niestety nie napisała Pani dlaczego nie chce Pani stosować leku. Jest to o tyle dziwne, że leki z grupy beta-blokerów są skuteczne w leczeniu arytmii o typie tachykardii.