Szybsze bicie serca i uczucie ucisku w gardle 1,5 roku po ablacji

Witam sedecznie. Jestem po ablacji 1.5 roku.Czuje się dobrze w porównaniu ze stanem przed ablacji.Martwi mnie, bo czasami mam takie szybkie bicie sekundowe serca a później przechodzi to w gardlo.Czuje gardlo opuchnięte i takie odrapane jakbym przebiegla z kilometr,czuje taka kluche i tętno bije mi gardle.Na wizycie Lekarz mi powiedział ze mam częstoskurcz,ktory nie był ablowany ,i zebym się tym nie przejmowala.Ja się bardzo tym nie pokoje.Bardzo proszę o odpowiedz.Dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli specjalista kardiolog powiedział Pani, że nie ma powodów do niepokoju, to zdecydowanie powinna mu Pani zaufać. Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości zaleconego postępowania, proszę skonsultować się z innym specjalistą kardiologiem.