Szyna gipsowa na nodze z powodu urazu kolana

Witam, od 2 tygodni noszę szynę gipsową na nodze z powodu urazu kolana i 2 dni temu zauważyłam trzaski w drugim kolanie a także w nadgastkach. Chodzę o kulach łokciowych, codziennie sie podpieram rękami np wstając z łóżka i czasami na "zdrowej " nodze. Przypuszczam ze ma to związek z obciązeniem, bardzo się martwię ze stało mi się coś poważnego w tak krótkim czasie. Wcześniej nie miałam zadnych problemów ze stawami. Bardzo proszę o rady co powinnam robić w tej sytuacji. Dziękuję

Prawdopodobnie przeciąża pani stawy kończyn górnych i kolano zdrowe. Objawy te powinny ustąpić po odstawieniu kul. Nie wiem jaki uraz kolana pani miała więc trudno doradzić postępowanie.