Tabletka Escapelle a trudności z zajściem w ciążę

Witam, mam 24 lata i kieruje bardzo ważne pytanie które mnie dręczy od czasu, kiedy staramy się z mężem o dziecko, a trwa to już 9 miesięcy i niestety bez skutku. Zatem chciałam zapytać czy powodem może być to, że półtora roku temu zażyłam dwie tabletki wczesnoporonne ESCAPELLE, drugą zażyłam 30 dni po pierwszej. Wszystko ze zdrowiem jest w porządku, miesięczkę mam regularnie, tylko nie wiem dlaczego nie może dojść do zapłodnienia. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Escapelle nie jest tabletką wczesnoporonną a zapobiegającą owulacji lub implantacji. Jeżeli występują u Pani regularne miesiączki należy udać się do ginekologa, który wdroży odpowiednią diagnostykę, aby wykluczyć inne przyczyny.
Pozdrawiam