Tabletka wczesnoporonna a brak plamienia

mam pytanie doczycace tabletki 72h po ponieważ ja zażyłam około 12godzin po stosunku z mężem lecz nie dostałam zadnego plamienia ani krwawienia czy to normalne dodam ze ostatni okres miałam 23lutego a dni płodne zaczynają się 8marca czy ta tabletka zadziała jak odbylim stosunek 7marca

Aleksander Ropielewski

Krwawienie nie zawsze jest nasilone lub może w ogóle nie wystąpić.