Tabletki antykoncepcyjne a stosowanie Nexpramu

Witam, od kilku miesięcy zażywam pigułki antykoncepcyjne Ovulastan Forte. Z powodu nerwicy lękowej lekarz psychiatra przepisał mi Nexpram. I tu moje pytanie brzmi czy pigułki antykoncepcyjne mogą mieć negatywny wpływ na działanie Nexpramu, lub Nexpram negatywne działanie na pigułki?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie powinno nic się dziać. Zaleca się jednak przy pojawieniu się jakichkolwiek niepokojących Pani objawów udać się od razu do lekarza prowadzącego leczenie.