Tabletki antykoncepcyjne i krwawienie po każdym stosunku

Witam .Mam dosc dziwny dla mnie problem . Biore tabletki antykoncepcyjne juz od kilku miesiecy. Ostatnio zostały zmienione na inne poniewaz miałam duze problemy z cera. Ostatnio przy kazdym stosunku dosc obficie krwawie, co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzalo. Krew pojawia sie juz w sluzie podczas podniecenia . Co moze byc przyczyna tych krwawien??

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn krwawień może być bardzo wiele. Proponuję udać się na badanie lekarskie do lekarza ginekologa. Tylko po badaniu będzie można stwierdzić przypuszczalne przyczyny.