Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienia podczas stosunku przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam .Mam dosc dziwny dla mnie problem . Biore tabletki antykoncepcyjne juz od kilku miesiecy. Ostatnio zostały zmienione na inne poniewaz miałam duze problemy z cera. Ostatnio przy kazdym stosunku dosc obficie krwawie, co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzalo. Krew pojawia sie juz w sluzie podczas podniecenia . Co moze byc przyczyna tych krwawien?? Dodam ze moja pani ginekolog nie widzy przyczyny tych krwawien.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy