Stres i krwawienie po zażyciu 11 tabletki antykoncepcyjnej

Witam, ostatnio dzieje sie duzo rzeczy w moim zyciu. JEstem zestresowana, mniej jem , spac nie moge. Biore tabletki logest od wrzesnia zeszłego roku, wczoraj przyjełam 11 tabletke a dzisiaj krwawie. To przez stres? Mialam wczesniej plamienia a teraz krwawie.

Możliwy wpływ stresu na pojawienie się plamień, może Pani odstawić tabletki na kilka miesięcy, plamienia to częste działania niepożądane/uboczne terapii antykoncepcyjnej.