Tachykardia zatokowa serca u 22-letniej osoby

Witam. Od jakiegos czasu mam niepokojace objawy zwiazane z sercem. Rok temu wykryto u mnie tachykardie zatokowa serca co objawialo sie tylko uczuciem lekkiego bolu i czuciem przyspieszenia serca, dodam ze zazywam bisocard po pol tab. 2x dziennie. Teraz te objawy sie znacznie nasilily , szybkie bicie serca strasznie mi utrudia funkcjonowanie , oprocz bolu w piersi dochodza nudnosci, dusznosci i dretwienie lewej reki. Mam cisnienie 140/90 dodam ze mam 22 lata dopiero . prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do kardiologa, który zmodyfkuje terapię lub poszerzy diagnostykę. Do tego czasu bez przeprowadzenia badania trudno jest mi zaproponować bezpieczne i skuteczne postępowanie.