Taśma owodniowa i opór przepływów tętnicy

Witam, Jetsem obecnie w 37+2 tc do tej pory mialam mnostwo usg w roznych szpitalach dzis na usg w innym miescie lekarz powiedzial ze jest tasma owodniowa oraz opor przpelywow tetnicy pepowonowej lekko ponad norme Czy to bardzo zle? Do tej pory nic takiego ani razu nikt nie zauwazyl a ostatnie usg mialam 2 tyg temu na dwoch roznych izbach przyjec oraz przed tygodniem u swojego lekarza prowadzacego.

To raczej nic niepokojącego i raczej nie ma powodu do zdenerwowania. Całokształtem prowadzenia ciąży powinien zając się najlepiej jeden prowadzący ginekolog-położnik.