Tatuaż a zatrudnienie w szpitalu

Witam! Mam pytanie dotyczące możliwości posiadania tatuażu, czy ma on jakiś wpływ na zatrudnienie w szpitalach? Nie mówię tu o widocznych, rozległych tatuażach, a drobnych, łatwych do ukrycia (np. na żebrach).

Witam! Obecność tego rodzaju tatuażu w żadnym wypadku nie stanowi przeciwwskazania do pracy w szpitalu.