Tatuaż na udzie a odchudzanie i popękane naczynka

Chciałabym sobie zrobić tatuaż na udzie, ale nie wiem czy nie zniekształci się przy schudnięciu oraz czy przy popękanych naczyńkach na udach można?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Popękane naczynka powinna Pani leczyć, a nie tatuować. Jeśli jednak koniecznie chce się Pani zdecydować na tatuaż, warto wybrać inne miejsce, nie dotknięte tym problemem. Podczas utraty masy ciała, może dojść do zniekształcenia tatuażu.