Temperatura ciała w 48 dniu cyklu

Spóźnia mi się okres.Wykluczam ciąże,bo nie współżyję. Czytałam dużo na ten temat i zmierzyłam sobie teraz temp. (wcześniej tego nie robiłam), żeby zobaczyć czy w ogóle była owulacja,ale mam 36.4. Dodatkowo mam biały śluz od kilku dni(nic mnie nie swędzi, nie boli) i wysypało mnie na twarzy. Czy to objaw zbliżającego się okresu? Czy jeśli mam niska temperaturę to oznacza, że nie dostanę teraz okresu? Zaczynam się martwić, bo już 48 dzień cyklu. Co robić?Co może być objawem takiego spóźnienia?

Witam,
najpewniej ma Pani zaburzenia hormonalne cyklu, które spowodowały jego wydłużenie.
Wysyp zmian skórnych na twarzy może sugerować pojawienie się krwawienia niebawem.
Gdyby krwawienie nie pojawiło się w ciągu 7 najbliższych dni, proponuję wizytę u lekarza ginekologa i wywołanie miesiączki tabletkami oraz badanie ginekologiczne i USG.

pozdrawiam