Tępy ból brzucha w okolicy wyrostka a zwapnienie na nerce
witam od 1 roku boli mnie brzuch w okolicy wyrostka z prawej strony to jest bol ktory sie nasila np przy glegszym oddechu czy podczas biegania mnie rwie lecz nie jest to silny bol raczej tepy robilem usg i wyszlo na nim male zwapnienie na prawej nerce lecz to raczej nie jest przyczyna bolu prosze o porade

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u chirurga.
Pozdrawiam.