Tępy ból głowy u 28-latki

Witam. Ostatnimi czasy bardzo źle się czuje jestem młoda spontaniczna osoba wiec nie wiem z kad te dolegliwości. Wyniki badan mam w normie. Dziwnie boli mnie glowa nie jest to intensywny ból tylko taki tempy nie mocny tak mnie dziwnie mroczy. Ciężko opisać. Prosze o pomoc AAgnieszka

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ból głowy może wynikać z wielu przyczyn, m.in. przyczyną może być stres, stany zapalne w obrębie zatok, nadciśnienie tętnicze, schorzenia kręgosłupa, u kobiet do dość częstych bólów głowy należą migreny. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Zachęcam również do zapoznania się z treścią artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/bol-glowy Pozdrawiam.