Tępy ból kości łonowej

Witam, od kilku dni odczuwam tępy bol w kości łonowej który to utrudnia normalne funkcjonowanie (chodzenie, wstawanie z krzesła, zmiana pozycji podczas snu czy chociażby zakładanie bielizny i skarpet) Za kilka dni mam spotkanie z polozna(mieszkam w Anglii) na poprzednim spotkaniu mówiłam jej o tym bolu a ona to zignorowała. Czy to co czuje jest normalne?? Dodam ze straciłam pierwsze dziecko w 6 mies:( i nie wiem czy wszystko jest ok, tutaj jestem w grupie " wysokiego ryzyka".

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniubędzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.