Terapia RZS u 46-letniej osoby

witam 12 lat temu leczyłam się na RZS brałam metotreksat i pomogło teraz znowu mam bóle i sztywność kolan ,rąk ale badania krwi i rtg nie wykazują tej choroby tylko crp mam 33 (które w ciągu 10 dni z 11 wzrosło na 33) a reszta w normie ,lekarz bał się przepisać mi metotreksatu ale nalegałam.Chciałabym się zapytać czy może to być jakaś inna choroba i czy Citabax Aciprex Memotropil,Cinnarizinum,Orgamentil mogę brać razem z Metotreksatem

Piotr Pilarski

Opis jest zbyt ubogi aby odpowiedzieć na pytania. Sugeruję wizytę u reumatologa.

Pozdrawiam.