Termin ostatniej miesiączki a ciąża

Witam. Ostatnią miesiączke miałam 22go stycznia.Cykle mam co 28 dni. Miesiaczki nie dostalam,wiec zrobilam beta hcg. Wyszła 705,02. Który to tydzień ciązy? kiedy mogę pójśc do ginekologa ,by coś zobaczył?

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Na podstawie wyniku B-hCG nie oznacza się terninu ciąży. Proponuję powtórzyć badanie za 2 dni. Jeśli wzrośnie dwukrotnie proponuję udać się do ginekologa.