Termin porodu dla ciąży w 17. tygodniu

Witam jestem w ciazy 17 tydzień i chciałabym sie zapytać dlaczego w Polsce termin porodu mi pani ginekolog wyliczyła na 4 październik a gdy wróciłam do Anglii pani na usg stwierdziła ze rozwiazanie będzie 11 października nie rozumiem o co chodzi . Sama tez liczyłam bo 28 grudnia 2014 miałam miesiączkę ostatnia i tez wyszło mi ze na 4 października i już sama nie wiem proszę mi to wytłumaczyć . Dziekuje

Piotr Pilarski

Wszystkie te daty są orientacyjne. Proszę się nimi nadmiernie nie przejmować. Możliwe, że w Anglii termin oszacowano na podstawie wielkości wymiarów płodu.

Pozdrawiam.