Terror ze strony męża

Ostatnio ze zrobiłaś nowa fryzurę to mój mąż się wkurzył zaczął gadać że robię to dla kogoś innego, jak pomaluje paznokcie to też się trzepia oskarża mnie, nic nie mogę zrobić fryzury pomalować się zabrania mi. Jeszcze jest taka sytuacja ze na przychodzą rachunki do płacenia to się ostro denerwuje krzyczy wyzywa i mnie się trzepia i mnie wyzywa że jestem tuman nic nie umie załatwić, to nie moja wina ze rachunki wysokie przychodzą do zapłaty. Cały czas pije jak jest pijany to mnie wyzywa nawet mi groził że weźnie nóż i mi wbije grozi że mnie pobije. Ja już mam tego dość co mam zrobić.

Dzień Dobry Pani :)

Z opisanej przez Panią relacji wynika, że Pani Mąż stosuje wobec Pani przemoc psychiczną, ograniczając Pani wolność osobistą.

Tak nie może być!
Proszę już nie czekać, już dzisiaj może Pani skontaktować się z bezpłatnym Telefonem Zaufania, nr 116 123 czynnym codziennie, w godz. 14.00-22.00
gdzie uzyska Pani potrzebne wskazówki oraz niezbędne wsparcie specjalistyczne - po wstępnym rozpoznaniu Pani sytuacji osobistej.

Z życzeniami dla Pani pomyślności oraz odwagi,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605