Jak poprawić relacje z rodzicami?

Dzien dobry mam na imie karolina 22lata mieszkam z rodzicami i nie wiem co robic juz w domu traktuja mnie rodzica jak intruza siedze bawie sie z synkiem sprzatam wszystko robie ale wciaz dla moim rodzicow jest zle ze robie tylko ciagle mowienie ze jestem taka i owaka wyzywaja mnie przy moim synku strasza ze pojda do gopsu ze dziecko glodze a tak nie jest ze jak pojde na skarge na nich to mnie zniszcza albo zabija zabraniaja mi zycia osobistego i prywatnosci czy w takiej sytuacji mieszkanie socjalnie pomoze mi cos co ja mam robic pomocy!

Dzień Dobry Pani Karolino :)

Mam mało danych, mało napisała Pani o samej sobie.
Zacznę od tego, że ucieszyło mnie, że poszukuje Pani wsparcia dla siebie i Synka.
Z Pani relacji wynika, że Pani Rodzice ograniczają Pani wolność osobistą, stosując przemoc werbalną, co
wpływa negatywnie na dobrostan psychiczny Pani oraz Dziecka.

Tak nie może być!
Zachęcałabym Panią do telefonicznego/bezpłatnego kontaktu z Kryzysowym Telefonem Zaufania,
nr 116 123 czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00 gdzie uzyska Pani wskazówki oraz potrzebne wsparcie specjalistyczne, po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy.
Jest to oferta pomocowa dla Osób w kryzysie emocjonalnym, można dzwonić z każdego numeru stacjonarnego/komórkowego.

Warto byłoby rozważyć psychoterapię, w ramach NFZ-tu, by nabyła Pani umiejętności skutecznego zadbania o siebie i swoje potrzeby.

Proszę nie zostawać samej w tej sytuacji oraz z tą sytuacją oraz sięgnąć po niezbędne dla Pani wsparcie specjalistyczne.

Z życzeniami dla Pani i Synka pomyślności oraz wspierających Ludzi wokół :)