Gdzie leczyć mój stan po śmierci rodziców?

Po przedwczesnej śmierci rodziców nie jestem w stanie dalej funkcjonować w społeczeństwie jako samodzielna jednostka. Czy w Warszawie istnieją instytucje /szpitale, które mogłyby przyjąć mnie na pobyt stały? Leczenie farmakologiczne depresji nie przynosi rezultatów. (Nie posiadam też renty, jeżeli byłby to wymóg zamknięcia na stałe w ośrodku)

Dzień Dobry Pani:)

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia, z powodu przedwczesnej straty Pani Rodziców.

Z Pani relacji wnioskuję, że wsparcie specjalistyczne jest dla Pani niezbędne.
Zachęcam Panią by zacząć od kontaktu z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w miejscu Pani zamieszkania.

Dodatkowo uzyska Pani (już dzisiaj!) wskazówki i wsparcie (po wstępnym rozpoznaniu Pani sytuacji) kontaktując się telefonicznie z bezpłatnym Telefonem Zaufania nr 116 123, aktywnym codziennie w godz. 14.00-22.00.

Z życzeniami życzliwych i dobrych Ludzi wokół Pani,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605