Jak walczyć z rodzicami, którzy stosują wobec mnie przemoc?

Dzień dobry mam 23.00 lata i co dzień się tnę lub próbuje się zabić nie daje rady do tego rodzice stosuja przemoc wobec mnie i mam już dość nie mam już siły walczyć

Dzień dobry, rozumiem że skoro Pani pisze to pragnie Pani pomocy. Nie mając wsparcia w rodzicach proszę zastanowić się czy jest Pani wstanie dostać je od kogoś z zewnątrz, prosić o nie, nie pozwalać sobie być z problemami samej. Jeśli chodzi o Pani objawy w postaci myśli samobójczych czy cięć warto zarejestrować się do lekarza psychiatry, być może powinna Pani być hospitalizowana. Tam zajęliby się Panią kompleksowo specjaliści, udzielono by Pani pomocy, wprowadzono farmakoterapię. Warto nie zwlekać z decyzją.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać, nie zostawać w tym i z tym samej, już dzisiaj
proszę skontaktować się z bezpłatnym, Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym w godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pani wskazówki, wsparcie psychologiczne, co i jak może Pani sobie pomóc (po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy).

Tak nie może być!
Dodatkowo, proszę skontaktować się osobiście z Poradnią Zdrowia Psychicznego (bez skierowania) celem diagnostyki symptomatycznej
i leczenia.

Wspieram Panią mentalnie i życzę Pani tylko pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605