Zmiana trybu życia prowadząca do depresji - co robić?

Witam. Od zmiany mojego życia wpłynęło bardzo dużo negatywnych czynników co pcha mnie ku depresji... Ostatnimi czasy zacząłem zażywać narkotyki w sporych ciągach a mój zegar biologiczny jeżeli chodzi o sen to jest bardzo skąpy... Na chwilę obecną moim jedynym celem jest zwiększanie wagi potrawami lub po prostu lekiem który przywróci mi apetyt. Wiek 21 Wzrost ok. 1,8 Waga 55,2 Metabolizm posiadam bardzo szybki i najchętniej to bombardował bym się kalorycznie. Chętnie porozmawiał bym telefonicznie. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu :)

Proszę nie pozostawać w tej sytuacji i z tą sytuacją samemu,
pomóc samemu sobie, proszę poprosić kogoś bliskiego o wsparcie emocjonalne, albo samemu skontaktować się z Poradnią leczenia uzależnień.

Może Pan już dzisiaj! porozmawiać telefonicznie z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00 gdzie uzyska Pan wskazówki oraz wsparcie specjalistyczne.

Z życzeniami dla Pana tego, co jest dla Pana teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605