Gdzie mogę udać się po pomoc, gdy rodzice wyrzucają mnie z domu z dziećmi?

mam dzieci jestem sama i nie mam juz sily na nic ostatnio dowiedzialam sie ze musze opuscic mieszkanie a mieszkam z rodzicami mam isc pod most nie moga na mnie patrzec gdzie szukac pomocy matka nawet do moich corek mowi ze mamy sie wynosic co ja mam zrobic ,,,,,cale zycie bylam tylko po to by mnie gnebili ,,,a ja sporo zrobilam wyremontowalam prawe wszystko w domu a teraz mam odejsc ,,,,czuje sie taka slaba odcieli mi ogrzewanie nie patrza na to ze mam dzieci co bedzie dalej odetna mi prad i zakreca wode?kiedy wracam z pracy do domu dziecko mi mowi ze babcia znowu krzyczy na nie prosze pomozcie mi

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pani pomocy, która jest dla Pani i Pani Dzieci niezbędna.

Proszę już! nie czekać i już dzisiaj, proszę skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie w godz, 14.00 -22.00 gdzie uzyska Pani potrzebne wskazówki/wsparcie oraz potrzebną Pani pomoc, po wstępnym rozpoznaniu Pani sytuacji.
Oferta skierowana jest do Osób dorosłych, będących w kryzysowej sytuacji.
Można dzwonić z każdego numeru (komórkowego/stacjonarnego).
Może Pani również zgłosić się do MOPS-u, gdzie uzyska Pani specjalistyczne wsparcie.

Tak nie może być!
Z zaprezentowanej przez Panią relacji, wynika, że Pani Rodzice stosują wobec Pani oraz Pani Dzieci stosują przemoc psychiczną, wykorzystując fakt, że jest Pani sama, rozumiem że bez zewnętrznego wsparcia.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani i Pani Córek Tego, Co jest teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605