Test na przeciwciała klasa IGG i IGM

Witam Wykonałem badania w kierunku chorób wenerycznych. Wszystkie wyniki są ujemne. Na chlamydię trachomatis wykonałem 3 testy. Wymaz z cewki metodą immunochromatograficzną - brak przeciwciał. Test na DNA również nie wykryto DNA chlamydii. Test na przeciwciała klasa IGG i IGM. IGM ujemny poniżej 0,8 a mój wynik to 0,13. Natomiast IGG ujemny poniżej 16 a mój wynik 14,92. Czy IGG może mieć poziom 14,92 przez szczepienie na WZW typu B, które miałem w kwietniu i w maju przed pobytem w szpitalu?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli był to pomiar IgG przeciwko chlamydii to szczepienie przeciwko WZW nie ma tutaj znaczenia. Wyniki jakie Pan opisał wykluczają zakażenie chlamydią.