Test pozytywny po teoretycznym zakończeniu miesiączki

Witam. Moj problem poleza na tym ze po teoretycznym zakonczeniu miesiaczki zrobilam test wyszedl pozytywny. Krwawienie nie ustepilo, testy nadal potwierdzaja ciaze. Nie wiem Co robic, mieszkac w Holandii gdzie ciaze uznaje dopiero po 10 tyg. Co teraz zrobic, czekac az wszystko sie unormuje czy robic dalej testy i sprawdzac?. Prosze o porade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku utrzymywania się krwawienia konieczna jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.