Testy wykonywane w poradni hematologicznej

Witam mam pytanie jakie badania robia w poradni hematologicznej ? mam skierowanie do hematologa z powodu powiekszonych wezlow chlommych szyjnych ... i chcialam sie dowiedziec co beda mi tam robic :) mam jeszcze problem taki ze strasznie sie poce jak tylko jest troche cieplej i ide do sklepu to drazu sie poce mam cale plecy mokre co jest strasznie krepujace bardzo prosze o porade.. jestem szczupla osoba 25 lat dziekuje

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najprawdopodobniej będzie Pani miała wykonaną biopsję węzła ale to bedzie zależeć od hematologa możliwe, że po zbadaniu Pani nie będzie potrzebował specyficznych badań.

Pozdrawiam.