TK głowy i torbiel pajęczynówki u 20-latki

Witam. U córki (20 lat) w ubiegłym roku po wykonanym TK głowy wykryto torbiel pajęczynówki (40x25x30mm). Po wykonanym MR i EEg skonsultowałam się z neurochirurgiem i powiedział, że prawdopodobnie podłoże jest migrenowe. 2 tyg temu wykonano MR głowy, ale torbiel się powiększa (58x32x28mm). Jest również ognisko mikrokrwawienia w moście po stronie lewej oraz polip w zatoce czołowej prawej (9x3mm), wcześniej nie opisywany. Proszę o weryfikację mojego opisu oraz jeżeli to konieczne o konsultacje.

a co było w EEG , jeżeli sie powiększa to do ewentualnej interwencji (metoda endoskopowa) u nas dobrze to robi dr Narolewski