TK z kontrastem i torbiel pajęczynówki

witam po zrobieniu tk z kontrastem dostałam opis: W okolicy jadra soczewkowatego i torebki zewnetrznej po stronie prawej ognisko hypodensyjne sr.ok.6mm bez cech wzmocnienia kontrastowego-drobna torbiel przestrzen okołonaczyniowa Ku tyłowi i przesierodkowo od hipokampa po stronie prawej obszar hypodensyjny sr.ok.13x10mm o gestosciach płynowych- torbiel pajeczynowki Wzdłuz tylnodolnej powierzchni mózdzku torbiel pajeczynowki szerokosc do ok.12mm

Z jakiego powodu wykonano badanie? , jakie są objawy? Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np. choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.