Tłuste i papkowate stolce oraz wynik badania kału

Od miesięcy mam tłuste papkowate stolce.Morfologia trzustki, wątroby amylaza w moczu, alt, ast, ggtp, bilirubina, usg brzucha-OK.Badanie stolca na krople tłuszczu-nieobecne. Drugie badanie na stopień strawienia:tłuszcze obojętne-nieliczne,skrobia-nieobecne, włókna mięsne o zatartym prążkowaniu- nieliczne włókna mięsne o zachowanym prążkowaniu nieobecne W morfologi wyszły monocyty mono# 1,11 <0,80, mono% 11,9% 1,0-14,0, rozmaz mikroskopowy monocyty 12% 1,14 bradzo proszę o interp. wyników

Piotr Pilarski

Wyniki nie wykazują nieprawidłowości. Sugeruję wizytę u gastroenterologa. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie kolonoskopii.

Pozdrawiam.