Szkliste i tłuste stolce oraz wynik badania stolca
Witam Pana doktora. Od p ponad pół roku codziennie rano mam szkliste, tłuste stolce. Wykonałem wszystkie badania w kierunku trzustki i wątroby, usg, biochemia i wszystko OK. Badanie stolca na krople tłuszczu-nieobecne. drugie badanie stolca wykonane tydzień temu wykazało tłuszcze obojętne-nieliczne skrobia-nieobecne włókna mięsne o zatartym prążkowaniu- nieliczne włókna mięsne o zachowanym prążkowaniu nieobecne bardzo proszę o interpretacje wyników.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Objawy mogą wynikać z zaburzeń czynnościowych. Sugeruję wizytę u dietetyka oraz lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.