Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

To to skutek niskiego stężenia hormonów?

Witam ,mam 31 lat jestem po usunieciu jajnikow Od niedawna zazywam hormonalna terapie zastepcza,kliogest Obecnie bardzo dokucza mi suchosc skory, szczegolnie twarzy,skora jest wiotka, odwodniona .Stosuje rozne kremy lecz bez skutku Chcialam zapytac czy po uzupelnieniu estrogenow kondycja skory ulegnie poprawie? Czy moze jest za niskie stezenie hormonow?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Czy HTZ jest bezpieczna?

HTZ to hormonalna terapia zastępcza. Stosowana jest np. przy leczeniu menopauzy. Obejrzyj film i dowiedz się, czy HTZ jest bezpieczne. O terapii mówi prof. dr hab. Romuald Dębski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Wskazna wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy