To to skutek niskiego stężenia hormonów?

Witam ,mam 31 lat jestem po usunieciu jajnikow Od niedawna zazywam hormonalna terapie zastepcza,kliogest Obecnie bardzo dokucza mi suchosc skory, szczegolnie twarzy,skora jest wiotka, odwodniona .Stosuje rozne kremy lecz bez skutku Chcialam zapytac czy po uzupelnieniu estrogenow kondycja skory ulegnie poprawie? Czy moze jest za niskie stezenie hormonow?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć