Torbiel jajnika a ćwiczenia aerobic

Witam!!! Mam torbiel jajnika 7/6cm i chciałabym się dowiedzieć czy przy takiej torbieli można wykonywać ćwiczenia typu aerobic? Odkąd pojawiła mi się ta torbiel rośnie mi brzuch a wcześniej miałam płaski i trochę przytyłam a jestem szczupłą osobą. Brzuch jest strasznie nadęty i wypukły. Czy to możliwe że to od tej torbieli? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy będzie wykonywany zabieg na torbiel? Sadze ze wysiłek fizyczny raczej nic nie powinien zrobić.