Torbiel jajnika oraz silne i kłujące bóle podbrzusza

Witam mam 20 lat i 14 listopada stwierdzono u mnie torbiel ma11mm, która wywoływała krwawienie. krwawienie ustapiło, ale pojawił się silny kłujący ból podbrzusza w charakterze napadowym.. bardzo proszę o szybką odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli objawy się nasila lub nie ustapia musi się Pani zgłosić do ginekologa celem wykonania badania USG i badania ginekologicznego. Pozdrawiam.