Jak usuwana jest torbiel krwotoczna ciałka żółtego?

Witam, mam 28 lat i lekarz wykrył u mnie torbiel krwotoczna ciałka żółtego... Co najlepsze jestem badana 'na wszystkie strony' z powodu krwawienia z odbytu. Więc tydzień temu byłam u ginekologa i stwierdził, że to nie jest endometrioza a badanie ginekologiczne wraz z usg jest idealne. Dzień po badaniu okropnie zaczelo boleć mnie podbrzusze myślałam, że to przed miesiączka, jednak jak już nie wytrzymałam w poniedziałek czyli po tygodniu pojawiłam się u lekarza z bólem nawet czuję to jak siadam a o wszelkim cięższy wysiłku fizycznym mogę pomarzyć... Okazało się że w przeciągu tygodnia pojawiła się torbiel krwotoczna ciałka żółtego o wymiarach 6x6x6... W przeciągu tygodnia. Lekarz kazał zażywać Nimesil, a jak będzie bardzo bolało to zgłosić się na SOR. Co o Tym sądzicie powiem szczerze że jestem odporna na ból, ale ten czasem jest Kujawy wciągający i w dodatku wydaje mi się jakbym się 'paliła' w środku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się ponownie do ginekologa celem dalszej diagnostyki