Torbiel jajnika u 45-latki

Mam 45 lat, poszłam do ginekologa i wykryto u mnie torbiel jajnika, przepisał mi lek provera 10 mg, mówił że powinno pomóc ale nadal mam okres, czy mogę zastosować hemorigen bo wyczytałam że pomoga proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie leczyć się samodzielnie. Jeśli krwawienie utrzymuje się pomimo zastosowanego leczenia, sugeruję ponowną konsultację ginekologiczną.