Torbiel korowa nerki z niewielkim zwapnieniem i podwyższony poziom leukocytów u 14-letniej córki
witam u mojej 14-sto letniej córki stwierdzono 12 mm torbiel korową nerki prawej z niewielkim zwapnieniem i podwyższone leukocyty,wszystkie inne parametry w USG wyszły prawidłowo.Czasem boli ją prawa strona dołu pleców,co robić

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Najprawdopodobniej konieczne będą okresowe kontrole.