Ból nerki i podwyższony poziom leukocytów
Witam. Proszę o pomoc. mama od maja leczy się u urologa problem z nerkami tzn. ból nerki oraz podwyższony poziom leukocytów 10-20. W badaniu usg lekarz zdiagnozowała garba, stwierdził że jest to anatomiczna budowa nerki. Zalecenie było tylko takie aby to kontrolować.Dostała też leki na infekcję dróg moczowych. Od maja miała robione usg nerek 3 razy było ok. W grudniu skoczyło jej ciśnienie i dostała skierowanie na tomografie komputerową. Czy to może być coś poważnego, rak? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam, dlaczego cos poważnego i to w dodatku rak??? Pewnie chodzi o ten "garb" na nerce. Może lekarz nie jest pewien badania USG i proponuje CT. Proszę nie martwic sie "na zapas" i spokojnie poczekać na wynik badania. Leukocyty nie mają tu nic do rzeczy. Pozdrawiam RH