Przerośnięta kolumna środkowa w lewej nerce

Witam, na usg jamy brzusznej i nerek wyszła mi przerośnięta kolumna środkowa w lewej nerce. Czy to coś poważnego? Oczywiście po interpretacje wyników zgłoszę się do lekarza, lecz to dopiero za kilka dni, a jestem zwyczajnie ciekawy. W internecie nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Dziękuję za odpowiedź.

To nic groźnego. To tylko taka odmiana anatomiczna w budowie nerki, która nie ma wpływu na funkcjonalność tej nerki, nie powoduje żadnych zaburzeń klinicznych i nie ma wpływu na funkcjonowanie i stan organizmu. Bez znaczenia klinicznego.