Co znaczy najprawdopodobniej przerośnięta kolumna nerkowa?

witam. czy taki wynik USG moze o czymś świadczyć? Nerki położone typowo, w normie wielkości. W części środkowej NP hypoechogenny obszar o wym. 25x19 mm- najprawdopodobniej przerośnięta kolumna nerkowa, do kontroli lub konsultacji urologicznej. Dodam, że mam często kłucia w prawym tylnym boku.

To raczej tylko taki typ anatomiczny w budowie nerki, nie budzący jakiegoś większego niepokoju w badaniu USG. Jednak według zaleceń lekarza, który wykonywał to badanie radzę w tej sprawie jeszcze skonsultować się z urologiem.