USG jamy brzusznej u 41-latka

Mogę prosić o odczytanie wyników USG jamy brzusznej? Wątroba nie powiększona, o prawidłowej echogenności i miąższu, bez zmian ogniskowych. Pęcherzyk żółciowy nieco obkurczony. Drogi żółciowe nie poszerzone. Żyła wrotna nie poszerzona o prawidłowym przepływie do wątrobowym. Trzustka b.słabo widoczna. Obie nerki położone typowo, o prawidłowym zróżnicowaniu miąższowo-zatokowym.Obustronnie zgrubienia cz.grzbietowych miąższu, duże po str prawej(ok 45mm)-przerośnięta kolumna środkowa,do weryfikacji CT

Badanie jedynie informuje o konieczności skontrolowania w tomografii komputerowej nerki, czy obraz jest jeszcze normą, czy coś się w niej dzieje. Następnie konsultacja urologiczna.