Co oznacza wynik USG jamy brzusznej u 48-latka?

Proszę o interpretacje USG Wątroba niepowiększona, o prawidłowej echogeniczności. Drogi żółciowe wewnątrz wątrobowe,PŻW i żyła wrotna nieposzerzona.W segmencie V krągła hiprechogeniczna zmiana ogniskowa o wymiarach 13mm x 11 mm W segmencie II hiperechogeniczna zmiana o wymiarach 33mm x 22mm Pęcherzyk żółciowy z obecnością co najmniej 3 polipów .Trzustka prawidłowej wielkości, o jednorodnej echostrukturze.Śledziona niepowiększona, jednorodnej echogeniczności .Obie nerki o prawidłowym położeniu, kształcie i wielkości. Cech kamienicy nie wykazano.Duże naczynia jamy brzusznej i przestrzeń zaotrzewnowa prawidłowe w obrazie USG. Pęcherzyk moczowy nie dopełniony

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka Proszę komicznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie