Torbiel kości piszczelowej

Witam! Mam zdiagnozowaną całkiem sporą torbiel, wrośniętą w moją kość piszczelową, w związku z czym czeka mnie niebawem operacja "wypełnienia torbieli". Mam w związku z tym dwa pytania. 1. Jak wygląda taka operacja? W jaki sposób będą mi "dłubać" w nodze? 2. Czy ta operacja wywoła sobą jakieś konsekwencje, np. trudności w chodzeniu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie znając pełnego obrazu klinicznego trudno jest określić rodzaj operacji oraz jej rozległość. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.