Torbiel na jajnikach u 24-letniej kobiety

Witam. Mam 24 lata. Ponad pol roku staralismy sie z mezem o pierwsza corke z powodu torbieli na jajnikach. W zeszla sobote doszlo miedzy mna a mezem do stosunku i zsunela nam sie prezerwatywa. 2 h po stosunku zazylam tabletke wczesno poronna 125h. Nie mialam zadnych objawow poza zawrotami glowy i galaretowatym sluzem. Od wczoraj czuje sennosc a dzis doszly do tego nudnosci. Czy to moga juz byc objawy ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

tak mogą. proponuję wykonaz poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa.